/ביטוח
ביטוח 2018-04-08T11:40:32+00:00

 האם גם אתם אבודים בנושא הביטוח?

הביטוח וכלכלת המשפחה

עולם הביטוח הוא תחום המכיל חוקים ומושגים רבים כל כך שנדמה לפעמים שהם נועדו לבלבל אותנו, אך בואו נודה, אנחנו לא יכולים להסתדר ללא ביטוח כזה או אחר בחיי היום יום שלנו, אז לפחות ננסה להבין מהו ביטוח, מתי כדאי להשתמש בחברות הביטוח, אלו ביטוחים קיימים ועל מה אסור לנו לוותר כאשר אנחנו רוצים או חושבים לרכוש כיסוי ביטוח כלשהו.

במרכז לכלכלת המשפחה אנו נעשה כמיטב יכולתנו לאסוף עבורכם מגוון רחב של מאמרים וכלים מקצועיים ככל האפשר העוסקים בנושאי הביטוח והפיננסיים השונים הקיימים היום במשק.

המאמרים באתר מיועדים לקהל הרחב שרוצה להתעדכן ולהישאר בתמונה בכל הקשור לשינויים בביטוחים השונים המתרחשים מעת לעת והמשפיעים עלינו באופן ישיר.

 

איך נדע איזה ביטוח לבחור?

אז הבנו שאנחנו לא יכולים להסתדר ללא ביטוח, או בחלק מהמקרים לא כדאי לנו לא להיות מבוטחים, לכן כאשר ניגשים לבחירת כיסוי ביטוח עלינו להתייחס גם לנושא העלות וההשפעה הישירה שלו בנושא ניהול תקציב של כלכלת המשפחה, לכן נחפש ביטוח שהוא זול ביחס לשאר המתחרים.

מכיוון שיש מספר רב של חברות ואף סוכנויות ביטוח המתחרות על כיסנו, עלינו לנצל הזדמנות זו ולעשות סקר שוק מקיף ולקבל הצעות ממספר חברות או סוכנויות ביטוח לפני שנחליט.
לא על המחיר לבד נחליט איזה ביטוח לקחת, אתם חייבים לוודא שהביטוח שבחרתם מכסה אתכם כמו שצריך, לדוגמא בביטוח רכב נתייחס לגובה ההשתתפות העצמית שעלינו לשלם במידה ועשינו תאונה, מתי ואיך נקבל רכב חלופי, כיסוי לשמשות, ביטוח גרירת רכב ושירותי דרך, אלו הם חלק מהנושאים שהביטוח עלול להוסיף או לשנות בהתאם להצעת המחיר שתקבלו, לכן עליכם לוודא שאתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

כי ברגע האמת לא הייתם רוצים לגלות שאינכם מכוסים כי לא בדקתם את כיסוי הביטוח לעומק.

קחו בחשבון שככל שהביטוח מכסה יותר תחומים, כך עלותו תהיה גבוהה יותר, לכן פעלו בחכמה ותבחרו את מרכיבי הביטוח החיוניים לכם בלבד וכך תשיגו ביטוח זול וטוב אשר יכסה אתכם כאשר תצטרכו אותו.

במידה ואתם רוצים שנפנה אליכם יועץ מתחום הביטוח, לכל נושא אשר תרצו, השאירו את הפרטים ונפנה אליכם איש מקצוע שייתן לכם את העסקה הטובה ביותר עבורכם ושתתאים באופן מושלם לניהול כלכלת המשפחה שלכם.

 

מתלבטים איזה ביטוח מתאים לכם? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

אזור מגורים (חובה)

נושא (חובה)

תוכן ההודעה (חובה)