החזרי מס

למה לכם החזרי מס?
עם מעל 8 מיליארד שקל בקופת המדינה שנגבו מהשכירים בטעות יש מצב שגם לכם יש שם לא מעט כספים

השאירו את פרטי ההתקשרות שלכם ונחזור אליכם עם הפתרון הטוב ביותר עבורכם – צרו קשר עוד היום!

רוצים לדעת אם מגיע לכם החזר מס?

איך תדעו אם מגיע לכם החזר מס?

החזרי מס על תשלומי מס הכנסה

במידה ואתם משלמים מס הכנסה על השכר החודשי שלכם, ישנה סבירות גבוהה שאתם זכאים להחזר מס על הפרשי תשלומים של מס. גובה המס אותו משלמים השכירים מחושבים על בסיס שנתי ושינויים במהלך השנה בשכר או בגורמים אישיים אינם מחושבים עד לסוף שנת המס הבאה ולכן ישנה סבירות גבוהה שמגיע לכל שכיר המשלם מס הכנסה – החזרי מס לשכירים כפי שקבוע בחוק.

החזרי מס על החלפת עבודה

שכירים המחליפים מקום עבודה במהלך השנה, בדרך כלל יוצרים הפרשי שכר עקב שינוי בתנאי השכר (בין אם מדובר בהעלאת שכר או הורדה בשכר עקב שינוי משרה). אותו פער שנוצר עקב השינוי יכול לזכות את השכירים בהחזרי מס. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת הבדיקה כאשר אחת מהן היא “משך זמן ההפסקה בין עבודות”.

אם או אב חד הורים מקבלים נקודת זיכוי עבור כל ילד הנמצא ברשותם כאשר טרם מלאו להם 19 שנים בשנת המס המדוברת. נקודת המס הינה בעצם הטבת מס הניתנת להורה בצורה של הפחתת תשלום של מס הכנסה החודשי ובכך מפחיתה את תשלום במס ומגדילה את הנטו החודשי. על מנת לקבל את ההטבה של נקודת הזיכוי הזו, יש להצהיר על כך במקום העבודה. זוהי הטבה מיידית כאשר משפחות חד הוריות רבות אינן מודעות להטבה הזו.

החזרי מס הכנסה למשלם מזונות

תשלומי מזונות מוטלת בדרך כלל על הצד שאיננו חי או גר עם הילדים לאחר הגירושים. מכיוון שבדרך כלל או ברוב המקרים חזקת הילדים להורים גרושים הם בידי האם, האב הוא הצד המחוייב בתשלומי מזונות אלו. לכן, במקרים אלו האב זכאי בדרך כלל לנקודת זיכוי מס. נקודת מס זו, כמו במקרים רבים אחרים היא הטבת מס הניתנת למשלם המזונות בצורה של הפחתת תשלום של מס הכנסה החודשי ובכך מפחיתה את תשלום במס ומגדילה את הנטו החודשי.

רכשתם דירה?

כל מי שרכש דירה נתקל בתשלום הנקרא “מס רכישה”, זהו אחת המיסים הלא הגיוניים בהם תיתקלו היום כאשר חלק רואים בזאת מעין קנס על זה שהחלטנו לרכוש דירה. למרות זאת ישנה סבירות גבוהה שמגיע לכם החזר בגין תשלום עודף של מס רכישה. תוכלו לבצע בדיקה ראשונית בעצמכם בקישור הבא [https://secapp.taxes.gov.il/svStatusShuma/frmHechzer.aspx] אבל מומלץ להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום החזרי מס.

החזרי מס על רכישת דירה

הפקדתם לביטוח חיים?

במידה ואתם מפקידים כספים לביטוח חיים ו/או קופות גמל כאלו ואחרות, (בין אם מדובר בהפקדה דרך העבודה או באופן עצמאי) ישנה סבירות שמגיע לכם החזר מס בעבור אותן ההפקדות וזאת מכיוון שמדינת ישראל מעניקה הטבות מס למפקידים כספים לביטוחים וחסכונות ארוכות טווח וזאת על מנת לעודד את החסכונות הללו. אז אם יש לכם הפקדות מסוג אלו כדאי מאוד שדבדקו אם מגיע לכם החזרי מס לשכירים.

 

יש לכם תואר?

האם סיימתם תואר ראשון במוסד מוכר בישראל להשכלה גבוהה? ייתכן ומגיע לכם החזר מס של אלפי שקלים בשנת המס. מסיימי תואר ראשון זכאים לנקודת זיכוי בנוסף לנקודות (2.5) שניתנות לכל שכיר במשק היום והיא ניתנת בעבור תואר ראשון אחד. בדקו אם גם לכם מגיע החזר מס בעבור תואר וכמה.

החזרי מס על חופשת לידה

 

יצאת לחופשת לידה?

חופשת הלידה יוצרת באופן אוטומטי הפרשי שכר המזכים את היולדת בהחזרי מס על חופשת לידה. מכיוון שתשלומי המס מחושבים על בסיס שנתי, המס שנגבה מהאם היא גבוהה מהשכר אותו היא מקבלת במהלך החופשה. לעיתים האם מאריכה את תקופת חופשת הלידה ולכן זהו החזר מס המסתכם בסכום לא קטן וכדאי להגיש בקשה להחזר מס בעבור אותה תקופה.

אם בשש השנים האחרונות אחת או יותר מהסעיפים הרשומים למעלה נוגעים לכם אז ישנה סבירות גבוהה שמגיע לכם החזרי מס...

השאירו את פרטי ההתקשרות שלכם ונחזור אליכם עם הפתרון הטוב ביותר עבורכם – צרו קשר עוד היום!

רוצים לדעת אם מגיע לכם החזר מס?

ישנם סעיפים רבים המזכים את השכירים במשק בהחזרי מס

החזרי מס הכנסה לשכירים האם גם לכם מגיע כסף ממס הכנסה?

במידה ואתם שכירים, אתם מפרישים חלק נכבד מההכנסה החודשית שלכם למס הכנסה ויתכן שמגיע לכם החזר מס.

החזר המס הממוצע לשכיר עומד על 8000 ש”ח

במהלך השנים האחרונות ייתכן ושילמתם תשלומים מיותרים שעשויים להגיע לאלפי שקלים.

מס הכנסה מאפשר לכל אזרח לבדוק את זכאותו לקבל חזרה את אותם תשלומים עודפים ששולמו לה, במידה ויש, לכן אין סיבה להשאיר אותם שם, הכסף הזה הוא שלכם.

במרכז לכלכלת המשפחה אנחנו מרכזים עבורכם את אנשי המקצוע והגופים המובילים והמקצועיים במשק להחזרי מס לשכירים ודואגים שתקבלו חזרה את מה שמגיע לכם מהרשויות.

 

מה עושים כדי לקבל החזר מס?

מתחילים בבדיקה פשוטה, לפניכם מספר שאלות:

  • האם אתם שכירים ומשלמים מס הכנסה?
  • האם הייתם מובטלים או החלפתם עבודה בשש השנים האחרונות?
  • האם התגרשתם בתקופה של שש השנים האחרונות?
  • האם יש לכם תואר משנת 2013 ומעלה?
  • האם יש ילד במשפחה עם הפרעת קשב וריכוז?
  • האם אתם סוחרים בבורסה או הפסדתם כסף ממסחר בשש השנים האחרונות?

במידה ועניתם כן על אחת או יותר מהשאלות מעלה, יש סיכוי טוב לקבל החזר מס שיכול להגיע לאלפי שקלים,

צרו קשר וגם אתם יכולים לגלות אם מגיע לכם החזר מס בגובה אלפי שקלים.

לייעוץ ובדיקה ראשונית חינם – השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

אולי גם לכם מגיע החזרי מס…

השאירו את פרטי ההתקשרות שלכם ונחזור אליכם עם הפתרון הטוב ביותר עבורכם – צרו קשר עוד היום!

רוצים לדעת אם מגיע לכם החזר מס?

סגירת תפריט
רוצה משכורת נוספת בחינם?

החזרי מס לשכירים עומדים על 8000 ש”ח בממוצע.

כמה מגיע לכם?

בדקו עכשיו