העצמאות הכלכלית שלכם

תוכנית הליווי המקיפה
ליצירת התנהלות פיננסית נכונה
ושיפור רמת החיים הפיננסיים שלכם

בין אם ליציאה מהמינוס וחיסול הלוואות יקרות
או צבירת הון להשקעות חכמות ונכסים מניבים
זו ההזדמנות שלכם לסלול את הדרך לשלב הבא

לעבר חופש כלכלי אמיתי!

גם אני רוצה לפרוץ לעבר חופש כלכלי!

המלצות מלקוחות שעברו תהליך

יגאל כהן, יועץ פיננסי בכיר, מציג:

התייעלות פיננסית לחופש כלכלי...

לשיחת ייעוץ טלפונית בחינם:​ לשיחת ייעוץ טלפונית בחינם:​ לשיחת ייעוץ טלפונית בחינם:​

ב- 16 השנים האחרונות הצוות שלי ואני
עזרנו למאות משפחות...

ההתמחות שלי היא בתחום בניית אסטרטגיה המתאימה למשפחות לבצע שינויים באופן ההתנהלות כדי להשאיר יותר כסף בכיס בסוף החודש ולהגיע לתוצאות וליעדים יוצאי דופן. במהלך השנים עזרתי לאין ספור משפחות למקסם את ההכנסות, לצבור הון אישי ולמנף אותו לגבהים חדשים על ידי שינויים קטנים אך משמעותיים.

אני יועץ פיננסי ומלווה משפחות ובעלי עסקים לחופש כלכלי, אני בעל ניסיון של כ-16 שנים בתחום הפיננסי ומשתמש בשיטות התנהלות אפקטיביות לייצר פתרונות להתייעלות כלכלית, למקסום הכספים האישיים כולל דרכים להגדלת ההכנסות דרך נכסים מניבים והכנסה פסיבית לפריצת גבולות והשגת מטרות ויעדים בחיים כולל סלילת דרך לחופש כלכלי אמיתי.

כי מקור הכנסה 1 כבר לא מספיקה לשמור על רמת חיים גבוהה!

בנוסף לכך, אני בונה תוכנית להשקעות חכמות שיעזרו לכם למקסם את הכסף שעד היום הלך לאיבוד ומלמד אתכם איך לתעל אותו נכון על מנת שתוכלו לצמוח כלכלית כמה שיותר מהר בדרך לביטחון ולחופש הכלכלי אישי ובתא המשפחתי.

משפחה שלא מצליחה לנהל נכון את ההכנסות שלה תהיה במינוס תמידי בחשבון הבנק וללא אפשרות להתקדם פיננסית בחיים האישיים ולא תוכל לצבור הון ונכסים בדרך לחופש כלכלי.

הדרך שעברתי!
את דרכי בעולם הפיננסי התחלתי אי שם בשנת 2005, הייתי נשוי פלוס שני ילדים קטנים, הכנסה טובה ושאיפות גדולות לעתיד שלי ושל משפחתי. במהלך השנים למדתי את התחום הפיננסי לעומק, השקעתי את ההכנסות שלי בצורה נכונה בנכסים שעזרו לי לייצר ערוצי הכנסה מרובים ופסיביים בדרך לחופש כלכלי אמיתי.

שנת 2020 היתה יוצאת דופן בכל דרך אפשרית אבל, לאחר שנים של צבירת הון והשקעות בנכסים מניבים, הייתי במצב שבו כבר היתה לי הכנסה פסיבית, גלגל ההצלה שלמעט מאוד אנשים יש בימנו שעליה ניתן להישען על בסיס חודשי ובאופו קבוע ומן הסתם גם בתקופות קשות – זהו "חופש כלכלי אמיתי", היכולת לשבת בבית ולהרוויח סכום הזהה לשכר החודשי ללא צורך בעבודה במשרה מלאה.

גם אתם יכולים לצבור הון ונכסים מניבים ולצאת לחופש כלכלי...

האם אתם חווים קשיים בתחום הפיננסי?

המצב המצוי!

המצב הרצוי!

בהכל אפשר לטפל באופן מיידי!

לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות:​ עם יועץ פיננסי מקצועי: השאירו פרטי קשר למטה:​

מה בדיוק כוללת תוכנית
הליווי לחופש כלכלי

למי התוכנית מתאימה:

למי התוכנית לא מתאימה:

הדרך שלך להצלחה פיננסית מתחילה כאן!

מסר אישי ממני

זה הזמן לקחת שליטה על מצבכם הפיננסי ולהתחיל לצבור הון לעצמאות וחופש כלכלי!

כי כל אחד יכול…

אני מאמין שכל אחד יכול להגיע לחופש כלכלי, כל מה שנדרש הוא נחישות והתמדה יחד עם תוכנית מנצחת לבניית נכסים מניבים הכוללים בין השאר ריבוי מקורות הכנסה.

המטרה שלי היא לסייע לכם בכל דרך אפשרית לקחת שליטה על חייכם הפיננסיים ולעזור לכם לצמוח ולמנף את הקיים להשקעות חכמות ומניבות.

אין לי צל של ספק שהניסיון העשיר שלי בתחום הפיננסי והדרך שעברתי יכולים לעזור לכם לשפר את מצבם הפיננסי ולהגיע ליציבות וביטחון כלכלי תוך זמן קצר. הידע והניסיון הרב בתחום מהווה קיצור דרך משמעותי עבורכם בדרך להצלחה.

שינוי בהרגלים בתחום הכלכלי יכולים להוביל כל אחד ואחת מכם להצלחה וביטחון כלכלי וזה מתחיל בניהול נכון ולקיחת שליטה על ההתנהלות הפיננסית בחיים האישיים. הטמעת הרגלים פיננסיים נכונים ישפרו משמעותית את מצבכם הפיננסי ויאפשר לכם למנף את עצמכם לגבהים חדשים.

שינויים פשוטים אבל משמעותיים במקומות הנכונים יכולים לחסל את המינוס בבנק ולפנות לכם כסף להשקעות מניבות… ישנן עשרות דרכים לשיפור רמת החיים שלכם!
רוצים לשמוע עוד?

אם אתם נחושים לעשות שינוי החייכם הפיננסיים, לסגור את המינוס ,
ליצור לעצמכם הכנסה פסיבית ולצאת לחופש כלכלי

לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות:​ עם יועץ פיננסי מקצועי: השאירו פרטי קשר למטה:​

© כל הזכויות שמורות ליגאל כהן "בונים חופש כלכלי" 2021

ט.ל.ח.