קחו את מצבכם הפיננסי לשלב הבא, צאו מהמינוס והתחילו לצבור הון לקראת חופש כלכלי אמיתי עם שימוש בשיטות מתקדמות של אנשי מקצוע שכל אחד יכול ליישם באופן מיידי!

הקורס המהיר והמקיף ביותר ליציאה מהמינוס!
"עשו זאת בעצמכם"

גישה מלאה ומיידית לקורס מכל מקום...

קורס מקיף ליציאה מהמינוס מהר

היי לכולם! רק רציתי לשתף אתכם במשהו שאני ממש מתרגש ממנו שיעזור לכם לקחת את מצבכם הפיננסי לרמה הבאה – זהו קורס מקיף ליציאה מהירה מהמינוס שילמד אתכם איך לקחת שליטה מלאה על כלכלת המשפחה שלכם בדרך לצבירת הון ונכסים מניבים שיעזרו לכם לשפר את רמת חייכם האישיים והמשפחתיים.

משפחות רבות נמצאות בפרשת דרכים במהלך חייהם הפיננסיים בו הם צריכים לקבל החלטות כלכליות המשפיעות עליהם לאורך זמן ולעיתים החלטות אלו שגויות מכיוון שהן נעשות מתוך לחץ או חוסר ידיעה פיננסי שבסופו של דבר מעמיסות על כלכלת הבית.

יועץ פיננסי בכיר לכלכלת המשפחה
יגאל כהן - ייעוץ לכלכלת המשפחה - איגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה בישראל - לוגו

וזו הסיבה שהחלטתי לאחד את הידע שצברתי במהלך 16 השנים האחרונות של ייעוץ בכלכלת המשפחה למשפחות ולהשקיע בקורס מקיף וסופר מקצועי ליציאה מהירה מהמינוס.

בקורס זה אני אלמד אתכם את יסודות כלכלת המשפחה, אותו חומר הנלמד בקורסים מקצועיים המכשירים יועצים ומאמנים  בתחום. 

אראה לכם איך לקחת שליטה מלאה על ההכנסות אל מול ההוצאות השוטפות, איך לתכנן יעדים כלכליים ארוכי טווח ועוד טיפים וטריקים מתקדמים של אנשי המקצוע שייקח לרוב האנשים חודשים – ואולי אפילו שנים – ללמוד ולחשוף בעצמם. 

הקורס הזה יעזור לך לקחת שליטה על חייך הפיננסיים

ידע סופר מקצועי המועבר ומוסבר לפרטי פרטים בסרטונים ברורים תוך שימוש בכלים מקצועיים ליישום מיידי בתא המשפחתי בתחום הפיננסי !

כל החומר הנלמד מוסבר בצורה ברורה ובגובה העיניים וניתן ליישום מיידי לשינוי ושליטה על מצבכם הכלכלי.

אז תרשו לי לספר לכם למה אתם יכולים לצפות מהקורס. 

ראשית, זה לא הולך להיות משעמם.
בכל שיעור אתם תוכלו ללמוד דברים חדשים שישנו את צורת החשיבה שלכם בתחום הפיננסי ויעזרו לכם להתקדם צעד אחד נוסף לעבר החופש הכלכלי והתלות שלכם במינוס ובהלוואות יקרות.

ולמרות ששיטות האימון הן מתקדמות, יהיה לכם קל מאוד לעקוב אחריהן כי אני מלווה אתכם צעד אחר צעד בכל דבר שאני מלמד וגם מראה לכם איך לבצע אותם בעצמכם.

היסודות לכלכלת המשפחה

סיבה נוספת שאתם הולכים לאהוב את הקורס הזה היא בגלל הפשטות שבה הקורס מועבר דרך שיטה ייחודית בה תקבלו כל מיני דרכים חוסכי זמן להצלחת התהליך. עם הקורס, בעצם ניתנת לכם ההזדמנות להציץ מעבר לכתפו של יועץ בכיר ומנוסה, כך שתוכלו לראות את הדרכים הטובות ביותר ליישום מהיר וקל ליציאה מהמינוס ושליטה על כספיכם, אלו דברים שמעט מאוד אנשים יודעים לבצע.

כל כך הרבה ידע...

והמון פרקים עם ערך רב להצלחת התהליך!

קורס ליציאה מהמינוס לחופש כלכלי

הקורס מורכב מ: 7 מודולים

המחולקים ל: 31 שיעורים מרתקים

שיעזרו לכם להתקדם צעד אחר צעד, בזמן ובקצב שלכם לעבר ניהול מנצח של כלכלת הבית ויציאה מהמינוס והחובות המעיקות!

חלק מהנושאים עליהם נעבור בקורס שישנה את חייכם הכלכליים...

1

/07

היסודות לכלכלת המשפחה
//

היסודות לכלכלת המשפחה

בניית בסיס איתן להצלחת התהליך
מהישרדות ובלאגן פיננסי לסדר וביטחון כלכלי

התכנית הייחודית שתעביר אתכם מהתנהלות פיננסית של הישרדות כלכלית להתנהלות פיננסית של שפע כלכלי כאשר אנו נבדוק היכן אנחנו עומדים היום ולאן אנו רוצים להגיע מבחינה כלכלית וזאת על ידי שיקוף המצב הקיים תחילה, בניית תוכנית כלכלית מותאמת אישית עם יסודות חזקים ליציאה מהמינוס וביטחון כלכלי לעתיד טוב יותר.

כך, תוכלו להתחיל לבנות לכם את היסודות הכלכליים החזקים מהם תוכלו לצמוח פיננסית ולהגיע לביטחון כלכלי.

אז, איך תדעו להכין לעצמכם תוכנית כלכלית שתעזור לכם לקחת שליטה על כלכלת הבית שתוביל אתכם לביטחון כלכלי?

זהו קורס הבנוי בצורה מסודרת ונוחה כאשר אני משתף אתכם בידע, בשיטות ובכלים המקצועיים בהם אני משתמש כיועץ פיננסי לכלכלת המשפחה והוא בנוי ממספר שיטות מעשיות ופשוטות ליישום כאשר אני מנחה אתכם צעד אחר צעד בעזרת סרטונים אל היעד הסופי כאשר המטרה העיקרית היא לדעת איך לנהל נכון את הכספים, לצאת מהמינוס ואפילו להתחיל לחסוך ליעדים כלכליים והגשמת חלומותיכם.

 

כבר בשלב הראשון אתם תקבלו תובנות וטיפים מנצחים לניהול נכון של כספיכם…

2

/07

//

יציאה מההרגל השלילי של מעגל התשלומים האינסופי

תשלומים – הם הגימיק השיווקי של המערכת הבנקאית שגורמת לכם להתחייב ולהוציא כספים שהם מעל היכולת הכלכלית שלכם כאשר יש לה השפעה ישירה על התקציב האישי והמשפחתי שלכם.

 

לא מעט משפחות מבצעות רכישות של מוצרים שאין להם את הסכום הנדרש לשלם אותו מההכנסות החודשיות של התא המשפחתי והן פורסות את העלות על פני מספר חודשים, זהו מהלך שמקטין ומעמיס על מסגרת האשראי ועל התקציב החודשי העמוס גם כך. 

 

נכון, ישנן הוצאות המחייבות ואפילו מצריכות תשלומים אבל, אפשר להתנהל פיננסית ללא שימוש במעגל התשלומים – זוהי ההתנהלות הנכונה אותה נלמד בקורס הייחודי של שליטה פיננסית ויציאה מהמינוס.

3

/07

פתרון מעשי לדילמות כלכליות
//

פתרון מעשי לדילמות כלכליות

פתרון מעשי לדילמות כלכליות

לא רציתי לקרוא להן בעיות כלכליות אבל הן קיימות בכל תא משפחתי בשלבים שונים של החיים. בקורס, אנו נלמד איך לזהות את נקודות התורפה בהתנהלות הפיננסית המובילות משפחות בעיקר למינוס שהולך וגדל מדי חודש בחודשו וכך אתם תוכלו להימנע מסחרור כלכלי עתידי.

 

אז במידה ואתם עומדים בפני החלטה כלכלית כזו או אחרת ואתם לא יודעים מהיכן תוכלו לממן אותה, דעו לכם שיש פתרון לכל דילמה באשר היא והדרך לפתרון מתחילה בניהול נכון ויעיל של ההכנסות המשפחתיות. בקורס זה, אתם תלמדו איך לשלוט ולנהל נכון את  הפיננסים שלכם ועל ידי כך גם תוכלו לתעל כספים לפתרון הדילמות הכלכליות שלכם.

4

/07

כסף על הרצפה
//

כסף על הרצפה:
איך לחסוך כ- 250,000 ש"ח ויותר ללא מאמץ

כסף על הרצפה

כך תוכלו לחסוך מאות אלפי שקלים על ידי מספר שינויים קטנים ופשוטים לנכסים הפיננסיים שברשותכם ללא עלות נוספת. 

משפחה ממוצעת מגלגלת בין 7 ל- 10 מיליון שקל במהלך חייה כך שניהול פיננסי נכון ויעיל יכול לחסוך לתא המשפחתי בין 250 אלף לבין חצי מיליון שקל, כן שמעתם נכון.

יש חשיבות רבה לכל אחוז ריבית אותה אתם משלמים בין אם מדובר על הריביות על המינוס או על הלוואה לכיסוי המינוס, על דמי הניהול של קרן פנסיה, קופת גמל או קרן השתלמות. 

5

/07

בניית תוכנית מנצחת לשיפור רמת החיים
//

בניית תוכנית מנצחת לשיפור רמת החיים

בניית תוכנית מנצחת לשיפור רמת החיים

מתיאוריה לפרקטיקה – במהלך הקורס ליציאה מהמינוס וניהול כלכלת המשפחה, אתם תשתמשו בכלים  בהם אני משתמש בתהליך ליווי פיננסי. אלו כלים מקצועיים אך פשוטים לשימוש בו אתם תיישמו כל שלב ושלב כחלק בלתי נפרד מהקורס.

ארגז הכלים של היועצים המקצועיים יעזרו לכם לשדרג את החיים – והוא שלכם כחלק מהקורס!

  • לבניית תוכנית כלכלית מוגדרת וישימה
  • להכנת תקציב כלכלי חדש ובר השגה לתא המשפחתי
  • להגדלת ההון האישי בצורה מובנת ופשוטה
  • ליצירת בסיס חזק להמשך הדרך

6

/07

איך להימנע מהידרדרות כלכלית - יציאה מהמינוס במאה ימים
//

איך להימנע מהידרדרות כלכלית

איך להימנע מהידרדרות כלכלית - יציאה מהמינוס במאה ימים

 1 מתוך 3 משפחות מתפרקות כתוצאה של ויכוחים ומריבות הנובעות מהתנהלות כלכלית לא נכונה. 

 

לא מעט זוגות נמנעים מלדבר על הנושא הפיננסי כדי לא להגיע למצב בו ההאשמות ההדדיות הם חלק בלתי נפרד מהשיח סביב הנושא הכספי. 

מבחינתי, חלק בלתי נפרד מהתהליך של שליטה וניהול כלכלת המשפחה הוא "חבל הצלה זוגי ומשפחתי". 

 

בקורס יוקדש חלק להתנהלות והתמודדות עם בני זוג שאינם משתפים פעולה סביב הנושא הפיננסי וכלים בהם ניתן להשתמש על מנת להקל על ההתמודדות בבניית תוכנית פיננסית לתא המשפחתי.

7

/07

התארגנות מחדש ויציאה לדרך כלכלית חדשה - קורס ליציאה מהמינוס
//

התארגנות מחדש ויציאה לדרך כלכלית חדשה וטובה יותר

התארגנות מחדש ויציאה לדרך כלכלית חדשה - קורס ליציאה מהמינוס

 

זו הזדמנות שלכם לצאת לדרך טובה יותר מבחינה פיננסית, לקחת שליטה על ניהול הכספים ולתעל אותם לצבירת הון ונכסים מניבים בדרך לביטחון וחופש כלכלי.

כך גם אתם תוכלו לשפר באופן משמעותי את רמת חייכם האישית ומשפחתית, להכניס מותרות לחייכם באופן קבוע ולחיות ללא חשש מההתחייבויות הפיננסיות ומהתשלומים של החודש הבא. 

כי מגיע לכם לחיות חיי שפע, לצאת ממירוץ העכברים האינסופי ולהיכנס אל מעגל העושר.

והכל מתחיל כאן בקורס ניהול כלכלת המשפחה ויציאה מהמינוס!

אז זו סקירה קצרה של חלק ממה שיש בקורס, למעשה הקורס מכסה הרבה יותר מזה. ולמקרה שאתם תוהים, היועצים המקצועיים לכלכלת המשפחה וניהול פיננסי מסתמכים ומשתמשים ברוב הדברים שאני מלמד בקורס. 

כאשר אני מלווה משפחות להתנהל נכון כלכלית ומוביל אותן ליציאה מהמינוס, אלו הכלים בהם אני משתמש והמשפחות מקבלות את אותן הנחיות אשר תקבלו בקורס מדהים זה.

בשורה התחתונה, הקורס הזה הולך להיות בעל ערך רב עבורך. זה לא רק יעזור לך לצאת מהמינוס, ולהתחיל לחסוך ולהיות בפלוס באופן קבוע, אלא זה גם יחסוך לך המון זמן וטעויות יקרות על הדרך.

תחשבו על זה לרגע. לא תצטרכו לדפוק את הראש בקיר, לבזבז שעות על גבי שעות בניסיון להבין את הדברים הבסיסיים ליציאה מהמינוס, ועבור הרבה אנשים, הידע המקצועי לבדו, אותו תקבלו – יהפוך את הקורס לשווה.

המשוב היה לא פחות ממדהים

בסדר, אז שמעתם אותי אומר שהקורס נהדר, אבל אני בטוח שאתם תוהים מה אנשים אחרים חושבים עליו.

תשמחו לשמוע שהקורס זכה לביקורות נלהבות ממשפחות כמוכם שעברו את התהליך בדיוק כפי שאתם תעברו אותו.

קורס זה היה בהרצה מול מספר משפחות שעברו איתי תהליך של ליווי אישי צמוד ולא מעט מלקוחותיי כל כך התלהבו מההזדמנות ללמוד את התהליך ישירות ממני כך שהוא יוכל לשרת אותם לטווח הארוך וילמד אותם איך לעבור את התהליך באופן עצמאי, שהם שאלו אותי אם הם יכולים לקנות את הקורס עוד לפני שהפכתי את הקורס לנגיש לציבור הרחב. 

המלצת לקוחות - קורס יציאה מהמינוס

אז, אם אתם תוהים איך אתם יכולים להצטרף לקורס…​

יש לי חדשות נהדרות בשבילכם… אתם יכולים לגשת לקורס המלא כבר עכשיו על ידי לחיצה על הכפתור למטה והכל במחיר שיכול לכסות את עצמו בקלות תוך מספר שבועות, כל שעליכם לעשות הוא להתקדם צעד אחר צעד, שלב אחר שלב כפי שאני מנחה בקורס ולהתחיל וליישם את הידע שתקבלו ממני.

 

וזה ערך מדהים השווה זהב כשחושבים על כל הזמן והמאמץ שיועץ מקצועי השקיע ביצירת הקורס כולו.

הסרטונים, אגב, שמראים לכם (בפירוט רב) איך לעשות המון דברים ממש פשוטים אבל מתקדמים שיהפכו את ניהול חייכם הפיננסיים להרבה יותר פשוטים שיעזרו לכם להניע את כלכלת המשפחה ורמת החיים למקומות עליהם רק יכולתם לחלום. 

זה לבדו יהפוך את ההשקעה החד פעמית הקטנה הזו לשווה.

אבל הסרטונים הם לא הדבר היחיד שאתם הולכים לקבל עם הקורס. הקורס מגיע גם עם בונוס מיוחד – ארגז כלים מקצועיים שיצרתי ובהם אני משתמש באופן קבוע וזאת על מנת שתוכלו להשתמש בהם במהלך הקורס ובעתיד, כדי לחסוך לכם מאמץ וזמן. 

כלים מקצועיים האלה הם אותם הקבצים שבהם אני משתמש במהלך ליווי וייעוץ למשפחות, והם נועדו להקל עליכם לניהול פיננסי.

לכן, כאשר תשכפלו ותיישמו את הדברים שתלמדו בקורס, אתם לא תצטרכו להתחיל מאפס. יהיו לכם את כל הכלים הנדרשים שיעזרו לכם להצליח בתהליך ולצאת לדרך כלכלית חדשה וטובה יותר.

אלו הם חלק מהיתרונות שתקבלו כשתתחילו את הקורס.

קורס יציאה מהמינוס בבנק מהר - הצטרפות

אז, כדי לקבל גישה לקורס "יציאה מהמינוס" פשוט יש לגלול למטה וללחוץ על הכפתור!

כמה פעמים יצא לך לשאול את עצמכם? "אם רק היינו יודעים לנהל נכון את הכספים שלנו, היינו במקום אחר לגמרי היום". 

המטרה העיקרית היא שכתוצאה מהקורס שתעברו אתם תצליחו להשיג את היעד אותו אתם מנסים להשיג, בין אם הוא להעשרת ידע או על מנת להשיג עוצמה, ביטחון וחופש כלכלי לתא המשפחתי שלכם. לשם כך בניתי את הקורס בצורה ייחודית שתכשיר אתכם לנהל באופן יעיל את כספכם ולקחת שליטה על כלכלת המשפחה שלכם תוך כדי שימוש בכלים מקצועיים ליציאה מהמינוס ולפתרון דילמות משפחתיות פיננסיות.

 

תרשו לי לומר לכם מדוע עליכם לפעול כבר עכשיו… 

הקורס הזה חדש לגמרי ולמרות שאני מציע אותו כרגע במחיר נמוך של רמת השקה, הייתי ממש בהתלבטות  לגבי המחיר שלו. המחיר הנוכחי נמוך בהרבה מהמחיר ששקלתי להשיק אותו בהתחלה והוא בהחלט לא יישאר כך.

אין לי ספק שהביקוש לקורס יהיה עצום וככל הנראה אנו נעלה את המחיר בעתיד הקרוב. אבל אם תפעלו כבר עכשיו אתם תוכלו ליהנות ממחיר לא פחות ממצחיק בעבור כל כך הרבה ידע וכלים שיעזרו לכם להוביל את כלכלת המשפחה שלכם למקום אחר.

אז קדימה, לחצו על כפתור "הצטרפות" למטה, ממש עכשיו, כדי להתחיל וללמוד איך אתם יכולים לקחת שליטה על מצבכם הפיננסי ולעלות לשלב הבא עם טכניקות מתקדמות של אנשי המקצוע. 

תוכלו לקבל גישה מקוונת מיידית לכל הקורס כולל כל הכלים המקצועיים וארגז הכלים שלי שיעזרו ויחסכו לכם זמן ומאמץ.

קורס מקיף ליציאה מהמינוס וניהול כלכלת המשפחה

גישה מלאה ומיידית לקורס מכל מקום ובכל שעה...