החזר מס הכנסה שלילי מרשויות המס

החזר מס הכנסה שלילילפני מספר שנים הגיעו להחלטה מדינית שבה רשויות המס השיקו תוכנית המקלה על האזרח עם שכר שאינו גבוה במשק שקיבל את הכינוי של החזר מס הכנסה שלילי, שהוא בעצם החזר מס לכל עובד העומד בקריטריון של מס הכנסה. התוכנית נועדה בתכליתה, לצמצם או לנסות ולצמצם באותם פערים כלכליים במשק ובכך לעודד אנשים לצאת ולעבוד.

את ההחזר המס השלילי מקבלים אותם שכירים כזיכוי חודשי בתלוש השכר שלהם וכיום שכירים רבים במשק נהנים מתוספת שכר להכנסה החודשית שלהם.

אז מה צריך לעשות כדי לקבל מס הכנסה שלילי?

עקרונית אתם לא נדרשים לעשות דבר על מנת לקבל את החזר המס השלילי אבל על מנת שתהיו זכאים לקבלת ההחזר המס השלילי, אתם חייבים לעמוד בשלושת התנאים שנקבעו על ידי רשויות המס , והן:

1. אתם חייבים להיות בני 25 ומעלה עם ילדים,
או
אם אתם בני 55 ומעלה, גם אם אין לכם ילדים.

2. אם בשנת המס 2012, הייתה בבעלותכם רק דירת מגורים אחת ולא יותר הן בישראל או בחו"ל.

3. בנוסף לסעיפים אחת ושתיים האם אחד מהסעיפים א-ב נכון לגבי מצבכם:

א. במידה ויש לכם ילד אחד או יותר, או שגילכם הוא 55 שנים ומעלה גם אם אתם ללא ילדים:

איך החלוקה מתבצעת?

הסכום המתקבל נובע סך כל הכנסות מעבודתכם או מהכנסה אחרת הנכללת בשנת המס 2012, ומחלוקתו במספר סך כל חודשי העבודה שלכם בפועל, כל עוד ההכנסה נעה בין 2000 ₪ ובין הכנסה של כ- 6000 ₪, כאשר הסכומים האלו מתעדכנים מדי שנה.

ב. במידה ויש לכם שלושה ילדים או יותר:
החלוקה בסעיף זה מחושבת כפי החישוב בסעיף א מעלה וגם כאן הסכומים מתעדכנים אחת לשנה.

למי מגיע החזרי מס?

תחום החזרי המס הוא תחום רחב המכסה סעיפים רבים, לרוב השכירים בארץ מגיע החזרי מס כאשר כל תיק מחושב אחרת ולגופו של עניין. ישנם קריטריונים רבים לקבלת החזרי מס לשכירים ממס הכנסה ועל כל אזרח המשלם מיסים על בסיס חודשי לבצע בדיקה על מנת לבדוק האם מגיע להם החזרי מס הכנסה.

את הבדיקה חייב לבצע איש מקצוע כאשר ניתנת עדיפות לרואה חשבון שיש ברשותו את כל הכלים המקצועיים וידע רב שנים על מנת שיוכל למצות את מירב החזר המס עבורכם, סכום שיכול לתרום אלפי שקלים ויותר לכלכלת המשפחה שלכם.

במידה ואתם אינכם בטוחים לגבי עמידתכם בקריטריונים המזכים בהחזרי מס, תוכלו ליצור עימנו קשר דרך המייל ונוכל להפנות אתכם לאיש מקצוע המתמחה בתחום החזרי מס לשכירים, ללא התחייבות מצדכם.

בכל שאלה שיש לכם בנושא החזרי מס הכנסה לשכירים, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם במתן מענה וסיוע מקצועי.

צרו קשר כבר עכשיו ותגלו האם גם לכם מגיעים אלפי שקלים בהחזרי מס.

האם רשויות המס חייבים גם לכם כסף ? בדקו עכשיו!

משלמים יותר מדי מס הכנסה כל חודש?
כמעט לכל שכיר בארץ מגיע החזר מס ממוצע של כ-8000 ₪
כנראה שהגיע הזמן לקבל את כספכם חזרה
בדקו את זכאותכם להחזר מס עוד היום!
צרו קשר מידי ללא התחייבות…