טופסי 106 להחזרי מס הכנסהטופסי 106 – לצורך החזרי מס הכנסה

 

 

שאלה על טופסי 106  לצורך החזרי מס הכנסה – עבדתי במקומות עבודה רבים במהלך השנים ולא שמרתי את טופסי 106 הנחוצים לבדיקת החזרי מס לשכירים. האם ישנה אפשרות לבדוק החזרי מס ללא טופסי 106 ומהי המשמעות?

תשובהטופסי 106 מרכזים את כל הנתונים הפיננסיים של תקופת העבודה שלך כשכיר אצל אותו המעביד הספציפי. ללא טופס 106 ביצוע הבדיקה של החזרי מס יהיו כמעט ובלתי אפשריים.

ישנם מספר אפשרויות להשיג את טופסי 106 הרצויים על ידי:

1. פנייה ישירה למקום העבודה ולבקש שיפיקו לך את טופסי 106 שלך על תקופת עבודתך בחברה, במידה וכפי שציינת, עבדת במקומות רבים אז העבודה תהיה קשה יותר ותדרוש ממך סבלנות רבה והמון טלפונים.
2. ניתן לגשת לסניף מס הכנסה הקרוב למקום מגוריך ולבקש מהם להפיק את טופסי 106 לתקופה הנדרשת, עליך למלא דו"ח ובקשה מסודרת אבל לא בטוח שיוכלו להפיק את כל הדוחות במיוחד אם מקום עבודה מסוים לא דיווח כראוי.
3. האפשרות הפשוטה יותר היא לתת לחברה ותיקה ואמינה לבצע עבורך את בדיקת החזר המס, חברות רבות אוספות את הניירת עבור לקוחותיה וחלקם מחוברים ישירות למסופי מס הכנסה דרך תוכנה הנקראת שע"מ. חברה זו יכולה להפיק את טופסי 106 ביתר קלות ותחסוך לך זמן ומאמץ רב.
4. בתלושי השכר של סוף שנה מרוכזים כל הנתונים על השכר וההפרשות השנתיות לרשויות המס וחברה להחזרי מס יכולה להסתמך על נתונים אלו לבדיקת החזרי מס ללא טופסי 106, לפחות כבדיקה מקדימה.

 

 

משלמים יותר מדי מס הכנסה כל חודש?
כמעט לכל שכיר בארץ מגיע החזר מס הכנסה ממוצע של
כ-8000 ₪
כנראה שהגיע הזמן לקבל את כספכם חזרה
בדקו את זכאותכם להחזר מס עוד היום!
צרו קשר מידי ללא התחייבות…

 

צרו קשר עכשיו