אודות

המרכז לכלכלת המשפחה

אודות המרכז לכלכלת המשפחה

המטרה העיקרית באתר של המרכז לכלכלת המשפחה הוא לתת מידע מקצועי, רלוונטי וחיוני לכל אותן משפחות עם מינוס בבנק שהולך וגדל, באתר תמצאו כתבות ומאמרים רבים בתחומים שונים כגון, כלכלת המשפחה, משכנתאות, החזרי מס, ביטוח ואף תוכלו להשתתף בקורס המרכז לכלכלת המשפחה הניתן חינם לגולשי האתר.

המאמרים והמידע המקצועי באתר המרכז לכלכלת המשפחה הנם רלוונטיים לכל תא משפחתי המעוניין לנהל תקציב משפחתי נכון ויעיל על מנת שהמשפחה תוכל בעזרת הכלים המקצועיים הניתנים חינם באתר, לצאת מהמינוס בבנק ואף לצבור הון כלכלי להגשמת היעדים הפיננסיים הניצבים מול המשפחה.

תחום כלכלת המשפחה הנו תחום מורכב הטומן בתוכו תתי תחומים המשפיעים על התקציב המשפחתי ועל העצמאות הפיננסית של המשפחה. תקציב בכלכלת המשפחה המנוהל בצורה יעילה יכולה לתרום רבות לרמת החיים בתא המשפחתי בטווח המידי ומתן ביטחון פיננסי גם בטווח הארוך ובתחום זה נרחיב באתר המרכז לכלכלת המשפחה.

באתר המרכז לכלכלת המשפחה תוכלו למצוא פתרונות שונות ומגוונות לשליטה בכספי המשפחה והתנהלות נכונה בכל הקשור להוצאות השוטפות בתחום כלכלת המשפחה שלכם. המידע באתר מקנה למשפחות וליחידים רקע מקצועי בסיסי ומציג בפניכם דרכי פתרון שונות, נרחבות ומעשיות לדילמות הכלכליות הרבות בהן נתקלים רוב המשפחות ביום יום.

עם התרחבות בפער החברתי של היום וגידול במספר המשפחות הנמצאות בקשיים כלכליים גדלו הדרישות במשק לייעוץ ועזרה בתחומים הקשורים לכלכלת המשפחה. על מנת שהמרכז לכלכלת המשפחה יוכל לתת מענה לדרישות אותן משפחות המעוניינות לקחת שליטה על התקציב המשפחתי ולצאת מהמינוס בבנק החלטנו לגוון ולהרחיב את המידע באתר בתחומים המשפיעים ישירות על כלכלת המשפחה של היום.