המינוס בבנק הולך וגדל?
לקחתם הלוואה נוספת לכסות את מינוס?
ההוצאות החודשיות בכלכלת המשפחה חורגת בסוף החודש?
אלו רק חלק מהתרחישים של ניהול לא נכון של כלכלת הבית!

כלכלת המשפחה - המירוץ האינסופי אחרי המינוס

אתם לא לבד, אלפי משפחות מאבדות את קורת הגג שלהן כל שנה כי לא עמדו בתשלומי המשכנתה, מכיוון שלא התייחסו ברצינות לניהול התקציב המשפחתי שלהן.  כל משפחה החורגת מהתקציב המשפחתי שלה ולא מנהלת נכון את הכסף, מוסיפה כל חודש עומס נוסף להוצאות המצטברות לתקציב המשפחתי החודשי ובכך מבטיחות לעצמן התדרדרות כלכלית קשה מאוד.

הסימנים הבולטים לתחילתה של התדרדרות כלכלית מתחילה במינוס ההולך וגדל כל חודש, משם מתחילים עם ההלוואות החוזרות ונשנות לכיסוי אותו גרעון שיצרנו בחשבון הבנק, אתם פתאום מבינים שהמינוס חוזר אבל גדל מהר יותר לאחר כל הלוואה ולא מבינים מדוע זה קורה, לאחר מיצוי ההלוואות הבנקאיות וחוץ בנקאיות אתם פונים לעזרה מחברים ומשפחה ומשם אתם עוברים לכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים.

אתם מוצאים את עצמכם בחיפוש אין סופי אחרי מימון וכספים לכיסוי המינוס וההוצאות החודשיות.

למשפחה חורגת בניהול התקציב המשפחתי שלה יש תופעות נלוות, (תופעות לוואי נקרא להם לצורך העניין), המשפיעות באופן ישיר על התא המשפחתי וגורמות ל:

  • מריבות אין סופיות בין בני הזוג על נושא הכסף.
  • שני שליש מכל הזוגות המתגרשים הם על רקע כלכלי.
  • האשמות הדדיות על ניהול התקציב המשפחתי והבזבוזים המיותרים.
  • לחץ נפשי המוביל להתדרדרות במצב הבריאותי.

אז מה עושים, האם יש פתרון?

איך יוצאים מהמעגל האכזרי הזה?
הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא להבין שישנה בעיה בניהול תקציב המשפחה ועליכם לקבל חינוך פיננסי נכון שיעזור לכם להגשים חלומות ויעדים כלכליים בכלכלת המשפחה שלכם.

המרכז לכלכלת המשפחה מרכז עבורכם את כל המידע המקצועי והכלים הרלוונטיים לניהול יעיל של התקציב בכלכלת המשפחה שלכם.

ברחבי האתר תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, כאן תוכלו לקבל חינוך פיננסי לניהול תקציב המשפחה ותלמדו לקחת שליטה על כלכלת המשפחה.

האתר מכיל:

  • מאמרים רבים ואנשי מקצוע בתחום כלכלת המשפחה שיעזרו לכם לצאת מהמינוס ולצבור נכסים לעתיד בטוח יותר.
  • הסכום הממוצע במשק להחזרי מס לשכירים עומד על כ- 8000 שקלים, זהו כסף שלכם השוכב במס הכנסה ומחכה שתדרשו אותו מרשויות המס, בואו ללמוד איך
    להגדיל את ההכנסה שלכם ללא השקעה.
  • תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בשינוי מסלול המתאים לצרכים של כלכלת המשפחה שלכם היום או מחזור המשכנתה שלכם ללא מאמץ.

אנשי מקצוע יכולים לעזור לכם להתייעל בכל הקשור לביטוחים השונים שלכם ולחסוך כסף רב בתהליך פשוט.

האתר מתעדכן במאמרים מגוונים רבים היכולים לעזור לכם להתייעל בכל הנושא של החינוך הפיננסי בכלכלת המשפחה שלכם, אנחנו עושים מאמצים רבים לרכז עבורכם את כל הכלים המקצועיים הקיימים היום אצל אנשי המקצוע לניהול תקציב המשפחה שלכם וזאת על מנת שתוכלו להפוך ממשפחה חורגת מהתקציב למי שמנהלים את כספם ביעילות להגשמת חלומות ויעדים כלכליים לעתיד טוב יותר.

 רוצים לצאת מהמינוס ולנהל נכון את כלכלת המשפחה שלכם? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם בקורס חינמי לחלוטין עם כל הכלים המקצועיים שאותם תצטרכו על מנת לצאת מהמינוס.

לקוחות ממליצים...

"כבר מהפגישה הראשונה הבנתי שיש לי עסק עם מישהו שיודע מה הוא עושה ולא טעיתי, תוך זמן קצר התחלתי לראות שינויים חיוביים"
מומלץ! מומלץ! מומלץ!
אוליביה
יועצת זוגית
לא יאומן אבל ההוכחה והתוצאות הם מהשטח - "הכפלתי את סכום ההשקעות שלי תוך פחות מ- 30 ימים..." ייעוץ סופר מקצועי והגעה לכל המטרות שהוצבו בתחילת התהליך.
אורית
אימון אישי
כל מי שמעוניין לצבור נכסים פאסיביים ולסלול את הדרך לחופש כלכלי חייב להיפגש עם היועץ הכי מקצועי שפגשתי מימיי שמיישם את מה שהוא ממליץ .
אבי
שיווק דיגיטלי

רון וענת, ת"א 

את ההלוואה השלישית לכיסוי המינוס הבנק לא אישר, זו הנקודה המפנה בה הבנו שיש לנו בעיה של התנהלות פיננסית, היינו על סף תהום כי לא היה לנו מספיק כסף בחשבון לכסות את ההוצאות לאותו החודש, פנינו ליגאל, יועץ ותיק ומנוסה לכלכלת המשפחה שהכין,  יחד איתנו תקציב ותכנית עבודה מסודרת שאיתה פנינו לבנק. מאז אנחנו מתנהלים על פי תקציב מסודר, יש אור בקצה המנהרה והמינוס לא גדל, אנחנו שולטים בו וההרגשה מצוינת.

רוצים לצבור הון ולצאת לחופש כלכלי?
השאירו פרטי התקשרות
ואצור קשר בהקדם...