מילון מונחים

מילון מונחים

המונחים הפיננסיים שכולם צריכים לדעת

מילון מונחים מקצועיים

בעולם בו אנו נמדדים לפי הידע שלנו או על פי ההשכלה אותה רכשנו, אנו חייבים להיות מעודכנים בכל הקורה סביבנו.

אנו נתקלים במאות מושגים כאלו ואחרים בין אם זה מעולם הפיננסי, ביטוח, משכנתא או סתם מושגים הקשורים ליום יום. הידע הוא הכול וחשוב שנדע מהם אותם מושגים שאנחנו שומעים סביבנו.

אנו מוצפים באין סוף ידע במהלך היום שלנו, חלקו ענייני וברובו מיותר. הפרסומות אורבות לנו בכל פינה אפשרית, בין אם אנחנו בעבודה, בדרכים – בשלטי חוצות, החדשות ברדיו והמדיה הכתובה בעיתונות, גם כאשר אנו מנסים להירגע מול הטלוויזיה בבית אנו נחשפים לכל הפרסומות שמנסות להיכנס לנו עמוק אל תוך הכיס.

בין אם נרצה או לא, אנו מושפעים על ידי אותן פרסומות שנכתבו על ידי טובי הפרסומאים בארץ שיודעים בדיוק על איזה כפתור ללחוץ שיגרום לנו להתנהל בניגוד להיגיון הבריא שלנו.

ריכזנו עבורכם את המושגים מהעולם הפיננסי ובעיקר מתחום המשכנתאות, כלכלת המשפחה, ביטוח והחזרי המס לשכירים, כל התחומים שיש להם השפעה ישירה על התקציב המשפחתי שלכם.

אז בפעם הבאה שתשמעו שיחה על המצב הפיננסי במדינה או על מושגים במשכנתא שלא שמעתם קודם תוכלו להתעדכן ללמוד ולהבין על מה כולם מדברים.

 משכנתא            החזרי מס לשכירים        כלכלת המשפחה                ביטוח

 


 

קורס יציאה מהמינוס וניהול פיננסי נכון מציע לזוגות נשואים כלים וטכניקות ליציאה מהמינוס וניהול פיננסי חכם.

על ידי הבנת התקציב האישי, ניהול חובות, חיסכון והשקעות, שימור המשק, ניהול כרטיסי האשראי, תכנון פיננסי לעתיד ושינויים משפחתיים עתידיים,תוכלו להשיג יציבות פיננסית ולהנות מניהול פיננסי חכם יותר. לא חשוב אם אתם בפתח דרככם ליציאה מהמינוס או כבר נמצאים בדרך, קורס זה יעזור לכם לקחת שליטה על הכספים ולהתקדם לעבר יעדים פיננסיים יעילים ומסודרים שיאפשרו לכם לשפר את כלכלת המשפחה ואת רמת חייכם.

 

קורס ליציאה מהמינוס לחופש כלכלילפרטים מלאים על הקורס המקיף לניהול כלכלת המשפחה – לחצו על הקישור: יציאה מהמינוס

5/5 - (1 vote)