צרו קשר

צרו קשר או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

במרכז לניהול כלכלת המשפחה אנו מכסים את כל התחומים בהם המשפחה יכולה לחסוך בהוצאות, להגדיל הכנסות ולקבל חזרה כספים אבודים מרשויות המס ומהביטוחים השונים. השאירו פרטים ואיש מקצוע יחזור אליכם.

צרו קשר

מה הכי מעניין אתכם לדעת?

השאירו את פרטי ההתקשרות ובאיזה שרות אתם מעוניינים ונחזור אליכם עם הפתרון הטוב ביותר עבורכם – צרו קשר עוד היום!

המרכז לכלכלת המשפחה מרכז עבורכם את כל הכלים המקצועיים הקיימים היום אשר בשימוש אצל טובי היועצים לכלכלת המשפחה. מעבר לכך ריכזנו מספר תחומים אשר יש להם קשר ישיר לניהול כלכלת המשפחה שלכם ובאפשרותם לחסוך לכם כספים רבים כמו:

תחום הביטוח

הביטוח הוא תחום רחב בפני עצמו ובאתר כלכלת המשפחה אנחנו נעמיק בנושא על מנת להקל עליכם להבין את כל מושגי הביטוח שבהם נתקלת המשפחה שלכם, כך שבפעם הבאה בה תקבלו את הדו"ח הרבעוני עם שלל המושגים והפירוט על כספי כלכלת המשפחה שלכם, אתם תדעו במה מדובר וחשוב יותר, תוכלו לדעת אם ההפרשות והתשלומים הם נכונים.

משכנתאות:

אחת ההוצאות הכבדות בכל תא משפחתי.
משפחות רבות במשק הישראלי נתקלות בקשיים כלכליים מדי חודש בחודשו, אבל, לצערנו אלפי משפחות מאבדות את קורת הגג שלהן עקב אי תשלום המשכנתא לבנקים וזאת, לאחר תהליך ארוך ומייגע של התמודדויות משפטיות מול הבנק בבתי משפט והוצאה לפועל.

במרכז לכלכלת המשפחה אנחנו נבהיר את הנקודות החשובות אותן צריך לקחת בחשבון לפני לקיחת משכנתא חדשה וגם מה לעשות עם משכנתא קיימת במידה והיא גדלה לממדים אשר קשה להתמודד איתן. ריכזנו עבורכם את כל המושגים המקצועיים אותם תצטרכו כאשר אתם ניצבים מול יועצי המשכנתאות והבנקים בתחום המשכנתא על  מנת שלא תישארו החשיכה.

החזרי מס לשכירים

החזרי מס לשכירים ממס הכנסה הוא אחד האפיקים בהם משפחה יכולה להגדיל את ההכנסה השנתית שלה באופן מיידי, ללא השקעה כספית גדולה וללא מאמץ. לאלפי שכירים במשק מגיע החזר מס בגין זכויות המגיעים להם על פי חוק שהם אינם יודעים עליהם, בבדיקה פשוטה ועל ידי מספר שאלות מקצועיות, ניתן לקבל תמונה לגבי זכאותכם להחזר מס. החזר מס ממוצע בעבור ששת השנים שקדמו לבדיקה יכולה להניב אלפי שקלים לשכיר.

חברה מקצועית המתמחה בתחום יכולה לבצע את בדיקת הזכאות עבורכם ולהחזיר לכם אלפי שקלים ממס הכנסה.

" זה  הזמן לעשות מעשה ולקבל כסף חזרה ממס הכנסה "

צרו קשר עכשיו!

כספים אבודים

זהו תחום יחסית חדש ולא מוכר אבל תופתעו לדעת את הסכומים האדירים שמדינת ישראל מחזיקה השייכים לאזרחי המדינה. אבל יש פתרון והוא מאוד פשוט, בבדיקה יחסית מהירה הנעשית דרך המחשב גם אתם תוכלו לאתר כספים אבודים הנמצאים בחשבונות רדומים בחברות הבנקים וחברות הביטוח השונות.

תוכלו לקרוא עוד בכתבה הבאה ולגלות מהם הסעיפים עליהם ניתן לקבל כספים אבודים, איפה הם מסתתרים ואיך גם אתם תוכלו לבדוק אם מגיע לכם כסף.

כנסו לכתבה בקישור הבא: כספים אבודים

מאמרים מקצועיים לידע כללי