לצאת מהמינוס וניהול תקציב בכלכלת המשפחה

לצאת מהמינוס

איך לצאת מהמינוס בבנק? זוהי שאלה שלצערנו משפחות רבות שואלות את עצמן כל חודש מחדש.

האם גם אתם נמצאים במינוס בבנק?

האם המינוס הולך וגדל כל חודש?

האם אתם שוקלים לכסות את המינוס בהלוואה?

בעיות בכלכלת המשפחה

המצב הפיננסי בכלכלת המשפחה גורר עמו בעיות משפחתיות ותופעות לוואי רבות, נתון אחד שבולט מכל השאר הוא אחוז הגירושין הגבוהה כתוצאה ישירה מהמצב הכלכלי. כאשר כלכלת המשפחה נמצאת בהתדרדרות פיננסית והמינוס בבנק הולך וגדל מתחילים בני הזוג בוויכוחים והאשמות הדדיות על המצב הפיננסי והבזבוזים המשפחתיים המיותרים. כשני שליש מכל הזוגות המתגרשים הסכימו פה אחד שהמצב הכלכלי במשפחה הוא הגורם העיקרי לבעיה.

לצאת מהמינוס

לצאת מהמינוס הוא תהליך פשוט שכל משפחה יכולה לעבור. חשוב להבין שהמינוס בבנק מתחיל ומסתיים בזאת שהמשפחה אינה מתנהלת נכון עם כלכלת המשפחה שלה. כל משפחה יודעת מהן ההכנסות החודשיות שלה, אבל ברוב המקרים אין תקציב משפחתי בכלכלת המשפחה ומעבר להוצאות הגדולות של משכנתא, שכירות, חשמל, תקשורת וכדומה בני הזוג מנווטים את כלכלת המשפחה בערפל מוחלט.

ניהול תקציב משפחתי

לצאת מהמינוס פירושו לנהל תקציב משפחתי יעיל, באתר תוכלו להוריד טופס הוצאות והכנסות בו תוכלו לרשום את כל הוצאות והכנסות של כלכלת המשפחה ובכך תיקחו שליטה על כספי המשפחה שלכם. חינוך פיננסי מינימלי וניהול תקציב משפחתי יעזרו לכם לצאת מהמינוס ולתעל את ההכנסות של כלכלת המשפחה שלכם ליעדים שיוכלו לעלות את רמת חייכם בכמה שלבים.

לצאת מהמינוס לרמת חיים טובה יותר

ברוב המקרים כאשר המשפחה הממוצעת רוצה לצאת מהמינוס בבנק היא לא צריכה לשנות משמעותית את אורך חייה, ניהול כלכלת המשפחה עם תקציב משפחתי יעיל יעלה את רמת החיים של התא המשפחתי והוא לא דורש השקעה גדולה מדי. כאשר אתם יודעים מהיכן נוצרת הבעיה הכלכלית הגורמת למינוס בבנק אתם עליתם על המסלול הנכון ותוכלו לצאת מהמינוס בבנק בזמן קצר יחסית.

הבראת כלכלת המשפחה

לצאת מהמינוס ולהבריא את כלכלת המשפחה ידרוש מכם לנהל תקציב משפחתי, רשמו את כל הוצאות המשפחה, לפי הטבלה, כולל הוצאות שנתיות של חופשות, חגים, מתנות וכדומה.
האם ההוצאות גבוהות יותר מההכנסות של כלכלת המשפחה שלכם, כאן מתחיל המינוס לגדול, תכפילו את ההפרש לתקופה של שנה וזהו גובה המינוס שאותו תצברו כל שנה במידה ולא תטפלו בו.

התייעלות

לאחר שקיבלתם את סכום ההפרש החלו לעבור על ההוצאות של כלכלת המשפחה שלכם והתחילו לקזז באותם הוצאות מיותרות שהתא המשפחתי שלכם יכול לחיות בלעדיהם. נהלו רישום חודשי של ההוצאות וחזרו עליהם כל חודש מחדש, כך תיקחו שליטה על ההוצאות בכלכלת המשפחה ותוכלו לצאת מהמינוס בבנק.

אם אתם רוצים לצאת מהמינוס בבנק אבל המצב התדרדר עד למצב של חוסר שליטה מוחלט ואתם אבודים בניהול התקציב בכלכלת המשפחה, תוכלו להשאיר את פרטי ההתקשרות שלכם ונפנה אליכם יועץ מקצועי לכלכלת המשפחה.

בהצלחה…