3 דרכים ליצירת ביטחון כלכלי

 

יצירת ביטחון כלכלי אישי ומשפחתי ב- 4 דרכים פשוטות ליישום כבר עכשיו

קרן השתלמות, קופת גמל להשקעה

כולם, כולל כולם, מחפשים ביטחון כלכלי כך או אחרת. בין אם אלו משפחות עם מעט ילדים, משפחות מרובות ילדים או זוגות צעירים או בוגרים. אנשי עסקים עשירים, אנשי עסקים במצב כלכלי בינוני ואף אנשים הנמצאים בעוני, ובעיקר למעשה. 

על מנת להגיע באמת על מצב שבו יש לנו ביטחון פיננסי איכותי, חשוב לבחון היטב את המקום שבו אנחנו נמצאים. האם אנחנו נמצאים בעבודה המתגמלת אותנו גם ברמה הסוציאלית ודואגת לעתיד שלנו? היכן אנחנו נמצאים מבחינת חסכונות? האם יש בידינו נכסים או כספים להשקעה שיכולים להניב לנו תשואות גבוהות לעתיד? 

כל אלו שאלות רלוונטיות ומרכזיות, שלצידן יש לבצע גם כמה צעדים על מנת לבחון את הדרך ליצירת הביטחון הכלכלי המתאים לנו. 

 

קורס יציאה מהמינוס וניהול פיננסי נכון מציע לזוגות נשואים כלים וטכניקות ליציאה מהמינוס וניהול פיננסי חכם.

על ידי הבנת התקציב האישי, ניהול חובות, חיסכון והשקעות, שימור המשק, ניהול כרטיסי האשראי, תכנון פיננסי לעתיד ושינויים משפחתיים עתידיים,תוכלו להשיג יציבות פיננסית ולהנות מניהול פיננסי חכם יותר. לא חשוב אם אתם בפתח דרככם ליציאה מהמינוס או כבר נמצאים בדרך, קורס זה יעזור לכם לקחת שליטה על הכספים ולהתקדם לעבר יעדים פיננסיים יעילים ומסודרים שיאפשרו לכם לשפר את כלכלת המשפחה ואת רמת חייכם.

 

קורס ליציאה מהמינוס לחופש כלכלילפרטים מלאים על הקורס המקיף לניהול כלכלת המשפחה – לחצו על הקישור: יציאה מהמינוס

 

3 דרכים ליצירת ביטחון כלכלי לעתיד טוב יותר

  • בדקו היכן החולשות שלכם

האדם, מטבעו, אוהב שופינג. נכון, זאת לא תכונה בסיסית להישרדות אבל כשהפיתויים כל כך גבוהים אנחנו לא תמיד עומדים בזה. נעליים, בגדים, רכבים, טלפונים חכמים, מחשבים. חופשות, מסעדות, ברים. כל אלו מעניקים לנו תחושה של חופש בחירה אדיר, וגם שליטה בחיים. אנחנו אומרים לעצמנו לחיות את הרגע, אבל האם אנחנו מתכננים גם את הרגע העתידי שלנו? זה הרגע לבחון זאת. בדקו היכן החולשות שלכם והתחילו לצמצם אותן, למדו מה אתם צריכים לרכוש, ולא מה אתם רוצים. לא תאמינו כמה כסף תחסכו. 

 

  • שנו את אורח החיים שלכם מחשבתית

בחנתם את נקודות החולשה שלכם, וזה הרגע להתחיל לשנות את המחשבה. צרו חלופה ראויה לקנייה שאתם כל כך מתפנקים עליה. פתחו תחביבים, הרגלים. אומנות, ספורט, בישול. כל מה שיכול לגרום לכם להפסיק להתפתות אל רכישות לא ראליות. זאת כמובן לצד היגיון וליווי מקצועי במידת הצורך. חלק מהתהליך הוא גם לחשוב אילו כספים אתם מפקידים עבור פנסיה ועבור העתיד שלכם ולהתחיל לבצע השוואה ולבדוק איזו קרן השתלמות מתאימה לכם או קופת גמל להשקעה שתביא לכם תשואות גבוהות. אנשי המקצוע הפיננסיים בהחלט יוכלו לסייע לכם בצעד זה. 

 

  • כאן עובדים בכיף

כולם עובדים ללא הרף. בין אם מדובר בעסקים עצמאיים ובין אם מדובר באנשים שכירים. מתעוררים בבוקר, הולכים לעבודה וחוזרים אחר הצהריים או בשעות הערב והלילה. צרו לכם הכנסה שתעניק לכם גם אושר, אורח חיים מסודר. הוסיפו הכנסה או העלו את ההכנסה באמצעות בקשת העלאה זו או אחרת. תוכלו גם להסתמך על מענקים שאתם מקבלים, אך רצוי שתהיה עליה קבועה בהכנסה לצורך ביטחון כלכלי טוב יותר. 

 

  • זה הזמן לאתר השקעות

יש לכם סכום כסף שאתם רוצים שיניב לכם תשואות גבוהות? בחרו השקעה רלוונטית. עולם הנדל"ן הוא אופציה טובה. השקעה בקופות גמל או בכלל השקעות כלליות בבורסה. התייעצו עם אנשי מקצוע בתחום זה, ואל תבחרו לבד. השקעה כספית חייבת להיות באמצעות חברה אמינה, בעלת ניסיון, וותק ולא מעט התמחות בתחום.  

 

יצירת ביטחון כלכלי – סיכום

לליווי מקצועי יש משמעות – כפי שאתם בוחנים אנשי מקצוע לרכישה של מכשיר חשמלי גדול, מציאת טכנאי זה או אחר. או אפילו הגעה לטיפול רפואי או ניתוח שלא עלינו, גם כאן עליכם לבצע סקר שוק משמעותי. 

בדקו ובחנו מי הם אנשי המקצוע הטובים ביותר, המתמחים בנושא הכלכלי שיכולים לסייע לכם לקבל ביטחון כלכלי משמעותי. התייעצו עמם על הפנסיה, על העתיד שלכם, על קופות הגמל, על אופציות ההשקעה וכן, גם על הכנסות נוספות. 

ליווי מקצועי, אישי, צמוד, מכיל אדיב וסבלני יביא אתכם לתוצאות מקסימליות ומשביעות רצון, ויגשים לכם את החלום הכלכלי שאתם כל כך ראויים לו. 

 


 

טופס צור קשר - יגאל כהן יועץ כלכלת המשפחה

 

לאלו מביניכם המעוניינים לצאת לדרך חדשה, אנו שמחים להודיע על קורס חדש שיראה לכם איך להיות היועצים הפיננסיים של עצמכם. עוד בקישור הבא: קורס ליציאה מהמינוס