3 טיפים מנצחים על איך לצאת מהמינוס

רוצים לצאת מהמינוס ולצאת לדרך כלכלית טובה יותר?

 

טיפים מנצחים על איך לצאת מהמינוס – אנחנו יודעים בדיוק מה אתם מרגישים. המינוס בחשבון הבנק הפך להיות לשגרה של תושבים רבים. על פי בנק הפועלים, 30 אחוז מהתושבים בישראל נמצאים באופן קבוע במינוס. התחושה היא שמינוס פשוט קיים שם למעננו, אך בפועל הוא למעשה הלוואה נוספת שהבנק מעמיד מולנו, וגם עליה אנחנו משלמים ריבית. 

ניתן לצמצם את המינוס ולא להפוך אותו לדייר קבוע בחיינו. בין אם עושים זאת באמצעות ניהול הוצאות חודשיות בצורה מסודרת ומבוקרת. בין אם זה באמצעות חיסכון, ובכלל, בייעוץ כלכלי פיננסי על איך לצאת מהמינוס ולהישאר ברמת חיים איכותית וטובה. 

אנחנו שמחים להנגיש לכם שלושה שלבים בזכותם תוכלו להפוך את התקציב המשפחתי שלכם לחלק מהחיים, שיהפוך אותם לאיכותיים יותר. 

 

קורס יציאה מהמינוס וניהול פיננסי נכון מציע לזוגות נשואים כלים וטכניקות ליציאה מהמינוס וניהול פיננסי חכם.

על ידי הבנת התקציב האישי, ניהול חובות, חיסכון והשקעות, שימור המשק, ניהול כרטיסי האשראי, תכנון פיננסי לעתיד ושינויים משפחתיים עתידיים,תוכלו להשיג יציבות פיננסית ולהנות מניהול פיננסי חכם יותר. לא חשוב אם אתם בפתח דרככם ליציאה מהמינוס או כבר נמצאים בדרך, קורס זה יעזור לכם לקחת שליטה על הכספים ולהתקדם לעבר יעדים פיננסיים יעילים ומסודרים שיאפשרו לכם לשפר את כלכלת המשפחה ואת רמת חייכם.

 

קורס ליציאה מהמינוס לחופש כלכלילפרטים מלאים על הקורס המקיף לניהול כלכלת המשפחה – לחצו על הקישור: יציאה מהמינוס

 

שלושה שלבים שילמדו אתכם איך לצאת מהמינוס

התהליך ממנו יוצאים ממצב שבו אתם במינוס תמידי למצב שבו תוכלו לתפעל את החשבון כראוי בנוי משלושה שלבים עיקריים:

  • תחקיר

לפני הכל חשוב לעשות סדר. כל מי שחי במינוס חייב לבצע תחקיר עמוק שבוחן היטב את כל ההכנסות מול הוצאות. השלב הראשון הוא לבחון את כל ההכנסות וההוצאות בשלושת החודשים האחרונים. לאחר מכן לוקחים חצי שנה לאחור, שנה לאחור וכן הלאה. מפסיקים לרוב בשנה לאחור שנותנת אינדיקציה רלוונטית. כאשר אתם רושמים הוצאות חשבו את כולן, כולל כולן. הוראות קבע, קניות בסופר, משיכות מזומן, בילויים ועוד. 

 

  • תכנון

כעת כשיש לכם נתונים תוכלו לראות מה באמת המצב. זה השלב שחשוב שתעשו ממוצע של הוצאות והכנסות בחודשים הנבדקים ותראו אם קיים גרעון חודשי. במידה ואתם מגלים שאתם נשארים עם היכולת לסיים את החודש עם סכום כלשהו, זה יתרון משמעותי. את הסכום הזה העבירו בכל חודש לצורך צמצום המינוס. 

 

שלב התכנון מאפשר לכם לגלות אם אתם מסיימים כל חודש בגרעון או באיזון. וכך יש לכם או את האופציה להגדיל הכנסות, או לצמצם הוצאות. לרוב, החלק של הגדת ההוצאות הוא מאד מאתגר ולא תמיד תלוי בכם. על כן, אפשר תמיד לצמצם הוצאות ולראות איך אתם יכולים להישאר עם עודף בכל סוף חודש לצורך הקטנת המינוס. הקטנת ההוצאות לרוב באה על חשבון דברים שלא חייב, ולא צריך כמו צמצום קניות מיותרות, אוכל בחוץ, או חופשות. אם הזמן כשתתאזנו, תוכלו לשלב מחדש את אלו בתקציב ובגובה סביר עם מודעות גבוהה יותר. 

 

  • מעקב

השלב השלישי מגיע אחרי שאנחנו מתכננים ומתחקרים, וכעת יש לבצע מעקב לאחר הביצוע. בכל חודש בחנו ובדקו האם עמדתם ביעדים. האם אתם יכולים ומצליחים לצמצם את המינוס. אם המינוס גדל ולא מצטמצם בצעו את כל התהליך מחדש, עד שתגעו בכל הנקודות הבעייתיות. 

 

טיפים מנצחים על איך לצאת מהמינוס – סיכום

לא להתפשר על חיים טובים יותר – ככל שתקדימו לשנות את אורח החיים שלכם ברמה הכלכלית, תעשו טוב לעצמכם ולמשפחה שלכם. התנהלות פיננסית נכונה מאפשרת לנו לתכנן עתיד טוב יותר. להגשים מטרות, ולהגיע ליעדים שתמיד חלמנו עליהם. 

לא אחת אנשים מוצאים עצמם מבולבלים מההתנהלות הפיננסית שלהם והם מחפשים איך לשפר את המצב באמצעות ליווי כלכלי מהרגע הראשון, ועד לרגע שבו הם כבר יציבים יותר ברמה הכלכלית.

לליווי אישי, צמוד, המלמד את כל הצעדים האפשריים החל מתכנון הוצאות והכנסות ועד לרגע שבו אתם אפילו מגלים איך לבצע איחוד הלוואות יקרות כדי לצמצם את ההוצאות יש יתרונות רבים. המרכזי שבהם, הוא אדם אובייקטיבי שרואה הכל מחוץ לתא המשפחתי שלכם ויכול להעניק לכם תובנות שלא חשבתם עליהם. 

מעבר לכם, כאשר אתם פועלים באמצעות מסגרת מסודרת שמעניקה לכם גב, ביטחון, ומענה אדיב סבלני ומכיל לכל השאלות, פשוט תוכלו להצליח יותר. 

על חיים איכותיים לא מתפשרים, כבר עכשיו מתחילים. 

 

 

טופס צור קשר - יגאל כהן יועץ כלכלת המשפחה

 


 

במידה ואתם מעוניינים לקחת את מצבכם הפיננסי לידיים ולשפר את רמת חייכם האישית ומשפחתית, אנו שמחים להודיע לכם על קורס יציאה מהמינוס בשיטת עשו זאת בעצמכם, בו אתם לומדים איך להפוך ליועצים הפיננסיים של עצמכם: לפרטים נוספים לחצו על הקישור הבא כאן: קורס יציאה מהמינוס